Smart Café Ternat: AI en gezondheid

© Avansa Halle-Vilvoorde

Start di 29 september '26
19:00 - 22:00

1 sessie

Prijs

Gratis: € 0
Alle tarieven

Waar CC De Ploter
Kerkstraat 4
1742 Sint-Katherina-Lombeek

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

In het Smart Café ga je aan de slag met je tablet of smartphone. Het is geen cursus, maar een gezellig en leerrijk moment. Je ontdekt samen met anderen de uitgebreide mogelijkheden van je toestel en wisselt ervaringen uit. Tijdens elke sessie staat een bepaald onderwerp centraal. Een ervaren begeleider geeft uitleg en staat klaar om te antwoorden op je vragen.

In deze sessie ontdek je hoe AI je kan helpen om gezondheidsinformatie beter te begrijpen. Je ontdekt ook welke wearables en andere meettoestellen er bestaan, en wat ze voor jou kunnen bijhouden. We bekijken ook waar je voorzichtig mee moet zijn, want AI vervangt geen arts, apotheker of andere zorgverlener.

Praktisch

Neem je eigen smartphone en/of tablet en toebehoren mee. Voor deze workshops heb je de gegevens van je Apple ID of je Google-account nodig.

Sessies

  • di 29 september '26
    19:00 - 22:00
    CC De Ploter - Default

Locatie(s)

  • CC De Ploter Kerkstraat 4
    1742 Sint-Katherina-Lombeek Toon op kaart

Prijs

  • Gratis
    € 0

Begeleiding

Niels Hemmeryckx

Niels Hemmeryckx is gepassioneerd door fotografie en digitale media. Naast zijn werk als…
Meer over Niels Hemmeryckx

In samenwerking met