Verwilderen: hoe wilde natuur kan terugkeren in de Lage Landen

© Linde De Vroey

Klimaatsofa met Linde De Vroey

Start do 24 september '26
20:00 - 22:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 8
Alle tarieven

Waar Plattelandscentrum Paddenbroek
Paddenbroekstraat 12
1755 Gooik

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Wolven die de loop van rivieren veranderen. Rivieren die opnieuw vrij mogen meanderen. En natuur die zichzelf herstelt wanneer ze opnieuw ruimte krijgt.

In deze Klimaatsofa neemt auteur en wildernisfilosoof Linde De Vroey je mee in het verhaal van verwilderen of rewilding. Aan de hand van inspirerende voorbeelden uit binnen- en buitenland ontdek je hoe mens en natuur samen kunnen werken aan meer wilde natuur, ook in de Lage Landen.

Wat zijn de mogelijkheden? Waar liggen de grenzen? En hoe kunnen we de wildernis opnieuw een plaats geven in ons dagelijkse leven?

Carpoolen naar de Klimaatsofa? Dat kan heel makkelijk: via deze link kan je een lift zoeken of zitplaatsen in je wagen beschikbaar stellen.

Praktisch

Carpoolen naar de Klimaatsofa? Dat kan heel makkelijk: via http://www.groupcarpool.com/t/gaoe4x kan je een lift zoeken of zitplaatsen in je wagen beschikbaar stellen.

Sessies

  • do 24 september '26
    20:00 - 22:00
    Plattelandscentrum Paddenbroek - Default

Locatie(s)

  • Plattelandscentrum Paddenbroek Paddenbroekstraat 12
    1755 Gooik Toon op kaart

Prijs

  • Standaardprijs
    € 8
  • Sociale prijs
    € 2
    Je hebt een invaliditeitsuitkering of recht op verhoogde tegemoetkoming/omniostatuut

Begeleiding

Linde De Vroey

Linde De Vroey (1990) is schrijver en wildernisfilosoof. Ze studeerde geschiedenis en filosofie en…
Meer over Linde De Vroey

In samenwerking met

Meer zoals dit

Deze activiteit maakt deel uit van het project Klimaatsofa