Wil jij ervoor zorgen dat wie Nederlands leert ook vlot kan deelnemen aan het culturele leven? Bouw je de 19 Café Combinnes in Halle-Vilvoorde verder uit?
Als Vrijwilligerscoach ondersteun je de praatcafés Café Combinne. Je coacht de vrijwilligers die het praatcafé begeleiden. Zo creëer je voor wie Nederlands leert meer kansen om de taal te oefenen en te gebruiken. Je gaat - samen met onze partners - aan de slag om op nieuwe locaties gezellige leerplekken uit te bouwen.
Solliciteer nu en zet je mee in voor een socio-cultureel aanbod voor elke inwoner van Halle-Vilvoorde.
In een superdiverse regio als Halle-Vilvoorde is extra aandacht nodig voor mensen met een andere thuistaal dan het Nederlands. Avansa Halle-Vilvoorde organiseert samen met haar partners wekelijks Café Combinne op 19 verschillende locaties. Ook in alle andere aspecten van ons werk bieden we zo veel mogelijk oefenkansen Nederlands. Zo werken we met taaliconen die aanduiden hoeveel Nederlands je moet kennen om te kunnen deelnemen aan onze activiteiten.
Twijfel geen seconde en solliciteer nu! We zoeken jou om wie je bent en wat je brengt. We geloven in de kracht van diversiteit en willen dat ons team een afspiegeling is van de samenleving. Leeftijd, afkomst, geslacht, genderidentiteit of individuele noden spelen bij ons geen rol: jouw motivatie, talenten en engagement des te meer. Iedereen krijgt bij ons de kans om bij te dragen én te groeien.
Stuur ten laatste op 16 april je CV en een motivatiebrief naar elke@avansa-hallevilvoorde.be
Neem gerust contact op met onze directeur als je meer informatie wil over deze functie. Dat kan via mail (ann@avansa-hallevilvoorde.be) of telefonisch op 0492 12 74 29.
We nodigen je uit voor een gesprek en praktijkopdracht op donderdag 24 april, woensdag 30 april of maandag 5 mei.