Creatief met droogbloemen

© Sofie Vanden Borre

Start za 22 maart '25
10:30 - 12:30

1 sessie

Prijs

Vroegboekkorting: € 20
Alle tarieven

Waar 't Prachthof
Oude Nijvelse Baan 24B
1640 Sint-Genesius-Rode

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Je kan voor deze activiteit niet meer inschrijven. Bekijk hier een aantal alternatieven.

Ga aan de slag met prachtige droogbloemen en ontdek hoe je verschillende kleuren, structuren en soorten kunt combineren tot een uniek boeket. Sofie van bloemenpluktuin Bloemberg in Alsemberg deelt haar passie en kennis over droogbloemen, zodat jij je creativiteit volledig kunt laten bloeien. Je leert met eenvoudige technieken een blijvende blikvanger maken om je huis op te fleuren, en je neemt je eigen unieke droogboeket mee naar huis. Een perfecte activiteit voor iedereen die even wil vertragen en genieten van natuurlijke schoonheid.


Deze activiteit vindt plaats tijdens Groei, een inspirerende dag rond persoonlijke groei in Sint-Genesius-Rode. Lunch en deelname aan de introsessie 'Samen zingen' en een afsluitende yogasessie zijn inbegrepen in de prijs.


Programma:

9:00 tot 9:45 uur - Welkom met koffie en thee

9:45 tot 10:30 uur - Samen zingen: een energieke start o.l.v. Irini Tzanetoulakou

10:30 tot 12:30 uur - Keuze-activiteiten:

  • Creatief met droogbloemen o.l.v. Sofie Vanden Borre
  • Bewust ademhalen o.l.v. Jacqueline Herbosch
  • Kruiden voor verandering en rust o.l.v. Kristina De Crem
  • Ontdek je innerlijke stroom o.l.v. Ingrid Desmedt

12:30 tot 13:30 uur – Lunch

13:30 tot 14:30 uur - Yogasessie: een rustgevende afsluiter van de dag o.l.v. Kristina De Crem.


Mobiliteit:

Kom met de fiets of het openbaar vervoer naar Groei. We voorzien een fietsenstalling op het terrein. Het treinstation van Sint-Genesius-Rode ligt op 45 minuten stappen. Er is ook een bushalte op 150 meter van ‘t Prachthof. Kom je met de wagen? Parkeer dan op de nabijgelegen parking van de Spar (Hallesesteenweg 215) of van J. Van Hemelen (Hallesesteenweg 228). Aan ’t Prachthof zijn er 12 parkeerplaatsen. We raden aan om te carpoolen. Via deze link kan je een lift zoeken naar Groei of zitplaatsen in je eigen wagen beschikbaar stellen.

Praktisch

Je bent welkom vanaf 9:00 uur voor een praatje en een kop koffie of thee. De ontvangst, toelichting en check-in starten om 9:40 uur.
Breng voor de afsluitende yogasessie een kussen en yogamat mee.
‘t Prachthof is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.

Sessies

  • za 22 maart '25
    10:30 - 12:30
    't Prachthof - 't Prachthof

Locatie(s)

  • 't Prachthof Oude Nijvelse Baan 24B
    1640 Sint-Genesius-Rode Toon op kaart

Prijs

  • Vroegboekkorting
    € 20
    Dit tarief geldt tot en met 16/02/2025.
  • Sociale prijs (Vroegboekkorting )
    € 4
    Dit tarief geldt tot en met 16/02/2025. Je hebt een invaliditeitsuitkering of recht op verhoogde tegemoetkoming/omniostatuut.

Begeleiding

Sofie Vanden Borre

Sofie Vanden Borre is de drijvende kracht achter Bloemberg, een ecologische bloemenpluktuin in…
Meer over Sofie Vanden Borre

In samenwerking met